FAQ »

 1. Як додати до переліку дисциплін “Українську мову” для абітурієнтів які вступають на базі 9 класів?
 2. Если человек закончил школу до 2007 года, но поступает на базе 11 классов, но без сертификата, а будет сдавать экзамены, как это нужно указывать?
  Якщо з певних напрямів передбачається наявність окремих абітурієнтів без сертифікатів ЗНО (наприклад, закінчив школу до 2007 р.), то, все одно, для напряму реєструються предмети сертифікатів. Однак, для таких окремих студентів додатково фіксується факт заміни сертифікату екзаменами, відповідні підстави, а у віконця з предметами згодом вносяться бали, отримані на екзаменах.
 3. Як правильно додати сертифікати з предметів за вибором студента (база 11 кл).

  Якщо одне з випробувань передбачає подачу сертифікату по одному з декількох предметів на вибір – слід встановити "Предмет на вибір", Сертифікат. При збереженні даних щодо такого напряму програма попросить обрати всі предмети вибору. Це обов`язково слід здійснити!

 4. Як видалити абітурієнта з бази даних?
 5. Як додати новий, або відредагувати існуючий звіт?
 6. Імпортування анкетних даних студентів з програми "ПС–Абітурієнт"

  Програма передбачає можливість імпортування даних з програми "ПС–Абітурієнт". Виконайте наступні дії, щоб здійснити імпортування:

  1. Запустіть програму "ПС–Користувачі та паролі", натисніть на закладку "Настройки", далі на закладку "Загальні настройки ...", далі кнопку "ПС–Абітурієнт–2008", з`явиться вікно:

  2. Задайте шлях до бази даних програми "ПС–Абітурієнт" в текстовому полі, що знаходиться над кнопкою "Підключитись" та натисніть її.

  3. Встановіть зв`язок між підрозділами у програмах "ПС–Абітурієнт" та "ПС–Студент". Для цього виберіть підрозділ з переліку, який знаходиться в лівій частині вікна (відповідає базі даних програми "ПС–Абітурієнт") та підрозділ з переліку, який знаходиться в правій частині вікна (відповідає базі даних програми "ПС–Студент"), натисніть кнопку "Зв`язати". Вибрані підрозділи будуть зв`язані, а зв`язок між ними буде відображений нижче, в переліку зв`язків між підрозділами. Якщо ви припустились помилки в ході зв`язання підрозділів, виберіть зв`язок, який потрібно видалити та натисніть кнопку "Відв`язати".

  4. Закрийте програму "ПС–Користувачі та паролі" та запустіть програму "ПС–Студент". Виберіть групу 1-го курсу (група повинна бути пустою) та виберіть дію "Імпортувати дані студентів групи", у вікні, що з`явилось виберіть дію "База даних "ПС–Абітурієнт-2008"", натисніть кнопку "Продовжити". У вікні, що з`явилось виберіть студентів для цієї групи та натисніть кнопку "Імпортувати у вибрану групу".

Вгору