Придбання

Для придбання потрібних Вам програм слід укласти відповідний договір. Попередньо слід обрати необхідний варіант пакету та зазначити обсяг впровадження (потрібну кількість користувачів/робочих місць для кожної з програм, яка залежить від кількості факультетів, кафедр, студентів, що навчаються і т.д.). Повідомте нас про Ваше бажання придбати програми, і ми надішлемо Вам всі необхідні документи.

Після підписання договору з Вашого боку та отримання нами підписаного його власного екземпляру, ми відкриваємо для Вас відповідну Сторінку користувача на нашому сайті. З цієї сторінки Ви завантажуєте пакети інсталяцій та оновлення наших програм. Отримані модулі дозволяють Вам встановити програми на свої комп'ютери. Звичайно, під час встановлення Ви можете отримувати наші консультації з цього приводу.

Оплата здійснюється Вами протягом 10 днів після отримання програм та їх встановлення силами працівників вищого навчального закладу. Після здійснення оплати починається річний термін гарантійного обслуговування, до якого входить:

Після закінчення терміну Гарантійних зобов'язань ми можемо продовжувати співпрацювати з Вами за умови укладання договору про оновлення програм та їх обслуговування (на рік чи більше). Вартість такого договору складає для вищих навчальних закладів 10% від вартості пакету програм, який Ви придбали, на момент укладання такого договору. В рамках такого обслуговування Ви маєте ті ж самі можливості та сервіси, що і під час дії гарантійного обслуговування, за виключенням нашого приїзду.

Якщо Ви вже є замовником, в якого вже працює наше програмне забезпечення, але у Вас виникла потреба додатково замовити нам розробку нових функцій, звітних документів, модулів програм, ми готові до співпраці. Проте, в цьому випадку слід дійти взаємної згоди щодо термінів виконання та вартості такої роботи та укласти додатковий договір.

Прейскуранти

Прейскурант на проведення робіт по впровадженню програмних продуктів ПП "Політек-СОФТ" в вищих навчальних закладах I-II рівнів акредитації

Прейскурант на проведення робіт по впровадженню програмних продуктів ПП "Політек-СОФТ" в вищих навчальних закладах III-IV рівнів акредитації

Вгору