Нові розробки » Програмний модуль "ПС-Журнал успішності-Web"

Програмний модуль "ПС-Журнал успішності-Web"

Даний Модуль є новою частиною програми "ПС-Студент-Web" і призначений для розширення функціональних можливостей інформаційної системи, що функціонує на основі використання пакету програм "Деканат".

Призначення Модуля:

Модуль реалізовано на основі розширення використання створеної раніше структури "ПС-Трансформер" шляхом специфікації та підключення наперед створеної бібліотеки відповідних процедур та функцій.

Головний ініціатор створення Модуля - Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Даний Модуль під назвою "Електронний журнал успішності" (http://www.kneu.kiev.ua/ua/publication/content/619.htm) успішно функціонує в університеті у складі автоматизованої системи управління закладом з лютого 2010 р., а процес його впровадження супроводжувався певним суспільним резонансом:

На цей час Модуль у складі створеної ПП "Політек-СОФТ" автоматизованої системи управління навчальним процесом університету впроваджено також у Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне) http://nuwm.rv.ua/, http://nuwm.rv.ua/metods/nu/auto.html.

Основні функції та властивості Модуля:

Вгору