Продукти » Пакет програм "ПС-Персонал"

Пакет програм "ПС-Персонал"

Пакет програм "ПС-Персонал" - це інтегрована система, що створена на основі технології "клієнт-сервер". Як сервер бази даних використовується FireBird 1.5®, чим забезпечується належна надійність збереження даних та їх достовірність. Крім того, це дозволяє встановлювати Пакет як на один окремий комп'ютер, так і на декілька комп'ютерів, об'єднаних в локальну мережу. В останньому випадку створюється спільна база даних, доступ до якої здійснюється з декількох робочих місць.

Пакет дозволяє створити та підтримувати базу даних, в якій реєструються понад 70 параметрів щодо кожної особи, зокрема:

Пакет працює в операційних системах Windows 95/98/ME/NT/2000/2003/XP/Vista/7 та містить програми, що забезпечують такі функції:

До складу Пакету також входить додаткова програма "ПС-Адміністратор", яка здійснює щоденне тестування, резервне копіювання бази даних та, при необхідності, відновлення даних після збою. Це забезпечує високу надійність збереження даних та їх достовірність.

Більшість звітів, які автоматично генеруються Пакетом - це файли у форматі MS Excel, які можуть бути збережені як файли документів, додатково відредаговані та надруковані. Мова Пакету - українська.

Вгору